QMSSolutions Instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru (RIS): 2.24 / 00222 / 2024
QMSSolutions w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) z uprawnieniami do świadczenia usług z możliwością dofinansowania

REKOMENDACJE

Szkolenia prowadzone na wysokim merytorycznym poziomie. Zapewniają dużą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i też wiele praktycznych przykładów.
Duża swoboda i komfort podczas spotkań umożliwia aktywne uczestnictwo. Serdecznie polecamy firmę QMS Solutions.

TECHNIPRO

Polecam szkolenia organizowane przez Ryszarda. Duża wiedza merytoryczna podparta praktycznymi przykładami pozwoliła w przystępny sposób zapoznać się i przyswoić zagadnienia z zakresu IATF.

Marzena Szczepkowska

Współpraca z Ryszardem oceniam doskonale, zawsze przygotowany merytorycznie, pełen chęci do działania .Silna orientacja na wynik w połączeniu z głowa pełna pomysłów pozwalała mu konsekwentnie realizowac stawiane przed nim cele. Jest również doskonałym coachem oraz wsparciem dla innych. „ Lead by example” winno być jego mottem!

Ryszard Pawlus

Ryszard posiada rozległą, teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu jakości i zastosowania narzędzi jakości. Dodatkowo wyróżnia się umiejętnością przekazywania jej zespołowi co jest ostatnio rzadkością wśród managerów. Swoją determinacją w dążeniu do celu z jednoczesnym poszanowaniem koleżeńskich zasad zarządzania zespołem przyczynił się do zwiększenia efektywności pracy podległych mu działów oraz poprawy analiz jakościowych wykonywanych przez podległe mu grupy co bezpośrednio przełożyło się na poprawę wskaźników jakości. Polecam go jako osobę bardzo kreatywną i przyszłościową w obszarze zarządzania jakością.

Michał Szafran

Pan Ryszard zorganizował kilka szkoleń, w których uczestniczyłam, a także kilka prowadził osobiście. Między innymi z QRQC, MSA, a także z rysunku technicznego. Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy, jaka została mi przekazana na szkoleniach, a przede wszystkim praktycznego podejścia, dzięki któremu mogłam spojrzeć na przykłady z życia wzięte fachowym okiem. Serdecznie polecam współpracę z Panem Ryszardem, ze względu na jego profesjonalne podejście do każdego problemu. W zależności od potrzeb każde szkolenie było dostosowane do moich oczekiwań i uzyskałam odpowiedź na każde pytanie, także naprawdę warto.

Klaudia Kwiatkowska-Sarkar

Pracowałem z Ryszardem w Valeo. Pamiętam, że Ryszard świetnie realizował się w roli zarówno menedżera produkcji jak i trenera jakości. Głęboka wiedza, wyczucie zespołu z którym pracuje, spokojna ale skuteczna realizacja celów sprawiły że był jednym z najbardziej wiarygodnych moich współpracowników. Aktualnie staram się stworzyć okazję do ponownego nawiązania współpracy z Ryszardem – to chyba najlepsze potwierdzenie mojej rekomendacji.

Jarosław Świerzy

Masz pytania? Odezwij się do nas.